http://glass-hart.com/ - Producent zbrojonego szkła

43-300 Bielsko-Biała, ul. Siewna 4/60

NIP: 9372680763

http://glass-hart.com/

Urządzasz mieszkanie i chcesz, aby znalazły się w nim oryginalne ozdoby ze szkła zbrojonego? Masz pomysł jak urządzić w nowoczesny sposób kuchnię lub łazienkę i wykorzystać do tego szkło zbrojone dodatkowo siatką, aby nadać pomieszczeniom surowego i bardzo industrialnego charakteru? W takim razie na pewno zainteresuje Cię oferta firmy Glass Hart.
U nich znajdziesz różne produkty, o różnym zastosowaniu i wysztkie wykonane z wysokiej jakości szkła. Możesz zamówić kabinę prysznicową szklaną na wymiar, wykonaną ze szkła wysokiej jakości balustradę wewnętrzną lub też niezwykle nowoczesne panele szklane, które dodają każdemu wnętrzu nowoczesnego charakteru. Ale to nie wszystko. Jeśli szukasz producenta szkła zbrojonego, to wśród produktów tej firmy również je znajdziesz. Możesz zamówić u nich szkło zbrojone na wymiar, które wykorzystasz jako ozdobę w dowolnym pomieszczeniu w Twoim mieszkaniu.
Odwiedź ich stronę internetową, którą znajdziesz pod adresem glass-hart.com i zamów wybrane szklane produkty, które będą pasowały do Twojej wizji urządzenia mieszkania lub domu. Dzięki tego typu dodatkom i elementom wykonanym z wysokiej jakości szkła wnętrza w Twoim domu będą prezentowały się nowocześnie i luksusowo.

2017-07-11 09:58:42

Malaya Sp. z o.o.

Malaya Sp. z o.o.

47400 Racibórz, ul. Mickiewicza 18
VAPORSHOP.PL

VAPORSHOP.PL

44200 Rybnik, ul. Kościelna 5
HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

HYDROCHEMIA mgr Łukasz Zyskowski

43316 Bielsko-Biała, ul. Giewont 16