Listwa przypodłogowa drewniana

01-929 Warszawa, ul. Brązownicza 7a/0

NIP:

https://www.prodexpol.pl/

Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych, firma PRODEXPOL stale rozszerza ofertę o nowe produkty i świadczenia. Jej kadra jest w stanie wykonać każdy rodzaj podłogi drewnianej, począwszy od projektu (opracowanego przez projektanta wnętrz) aż po całościową realizację. 

W sprzedaży są dostępne parkiety, które nadają się również jako przykrycie instalacji grzewczej podłogowej. Dzięki różnorodności opcji ułożenia klepek klient może zyskać personalizowany wzór w każdym pomieszczeniu lub też postawić na jednorodne wykończenie, w zależności od indywidualnych upodobań.

Bez względu na wybór surowca czy sposobu montażu parkietu dostawca poleca też rozszerzenie zamówienia o dodatkowe elementy wykończeniowe, takie jak chociażby odpowiednio dopasowana listwa przypodłogowa drewniana bądź kątowniki (podobnie jak parkiet są one także poddane specjalnemu procesowi impregnacji). W ofercie można zamówić też współgrające z podłogą drzwi.

2022-06-10 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58
Macromedica Centrum Medyczne

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26
Ayming Polska Sp. z o.o.

Ayming Polska Sp. z o.o.

00-697 Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 63