Listwa przypodłogowa drewniana

01-929 Warszawa, ul. Brązownicza 7a/0

NIP:

https://www.prodexpol.pl/

Starając się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom zarówno klientów prywatnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych, firma PRODEXPOL stale rozszerza ofertę o nowe produkty i świadczenia. Jej kadra jest w stanie wykonać każdy rodzaj podłogi drewnianej, począwszy od projektu (opracowanego przez projektanta wnętrz) aż po całościową realizację. 

W sprzedaży są dostępne parkiety, które nadają się również jako przykrycie instalacji grzewczej podłogowej. Dzięki różnorodności opcji ułożenia klepek klient może zyskać personalizowany wzór w każdym pomieszczeniu lub też postawić na jednorodne wykończenie, w zależności od indywidualnych upodobań.

Bez względu na wybór surowca czy sposobu montażu parkietu dostawca poleca też rozszerzenie zamówienia o dodatkowe elementy wykończeniowe, takie jak chociażby odpowiednio dopasowana listwa przypodłogowa drewniana bądź kątowniki (podobnie jak parkiet są one także poddane specjalnemu procesowi impregnacji). W ofercie można zamówić też współgrające z podłogą drzwi.

2022-06-10 00:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58
Macromedica Centrum Medyczne

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26
przypomnijoprzegladzie.pl

przypomnijoprzegladzie.pl

01459 Warszawa, ul. Górczewska 225