Maszyna do szycia brother

05--24 Tłuszcz, ul. Marii Rodziewiczówny 8/0

NIP: 125-157-61-69

https://szyjposwojemu.pl

Z pewnością każdy zauważył, że ceny za usługi ostatnio bardzo mocno wzrosły i coraz mniej opłaca się na przykład reperacja odzieży. Wyjściem z tej sytuacji jest niedroga maszyna do szycia Brother, która ma wszystkie podstawowe funkcje pozwalające na dokonywanie prostych przeróbek, a nawet szycie własnych ubrań. Za kilkaset złotych można kupić na przykład maszynę Brother KD144S o wdzięcznej nazwie Little Angel, która została tak pomyślana, aby osoby pragnące zacząć przygodę z szyciem, doskonale sobie poradziły.

Nie oznacza to jednak, że nie da się na niej wykonać żadnych skomplikowanych operacji, ponieważ jest ona wyposażona w 14 ściegów, haftuje dziurki, stebnuje, obrzuca brzegi, podszywa i ma także tak zwane wolne ramię pozwalające na szycie na okrągło.

Jak większość maszyn tej marki i ta również ma 36-miesięczną gwarancję typu door-to-door. Na stronie szyjposwojemu.pl można znaleźć dane techniczne i wyposażenie standardowe, a także krótki film prezentujący tę niezwykłą maszynę. Możliwe jest nabycie jej zarówno za gotówkę, jak i na nieoprocentowane raty, które bank udzieli online.

2019-05-05 22:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58
Macromedica Centrum Medyczne

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26
przypomnijoprzegladzie.pl

przypomnijoprzegladzie.pl

01459 Warszawa, ul. Górczewska 225