Maszyna do szycia brother

05--24 Tłuszcz, ul. Marii Rodziewiczówny 8/0

NIP: 125-157-61-69

https://szyjposwojemu.pl

Z pewnością każdy zauważył, że ceny za usługi ostatnio bardzo mocno wzrosły i coraz mniej opłaca się na przykład reperacja odzieży. Wyjściem z tej sytuacji jest niedroga maszyna do szycia Brother, która ma wszystkie podstawowe funkcje pozwalające na dokonywanie prostych przeróbek, a nawet szycie własnych ubrań. Za kilkaset złotych można kupić na przykład maszynę Brother KD144S o wdzięcznej nazwie Little Angel, która została tak pomyślana, aby osoby pragnące zacząć przygodę z szyciem, doskonale sobie poradziły.

Nie oznacza to jednak, że nie da się na niej wykonać żadnych skomplikowanych operacji, ponieważ jest ona wyposażona w 14 ściegów, haftuje dziurki, stebnuje, obrzuca brzegi, podszywa i ma także tak zwane wolne ramię pozwalające na szycie na okrągło.

Jak większość maszyn tej marki i ta również ma 36-miesięczną gwarancję typu door-to-door. Na stronie szyjposwojemu.pl można znaleźć dane techniczne i wyposażenie standardowe, a także krótki film prezentujący tę niezwykłą maszynę. Możliwe jest nabycie jej zarówno za gotówkę, jak i na nieoprocentowane raty, które bank udzieli online.

2019-05-05 22:00:00

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

F.P.H.U. PROBOX Krzysztof Kuć

05077 Warszawa, ul. Trakt Brzeski 58
Macromedica Centrum Medyczne

Macromedica Centrum Medyczne

00754 Warszawa, ul. Jurija Gagarina 26
Ayming Polska Sp. z o.o.

Ayming Polska Sp. z o.o.

00-697 Warszawa, ul. Al. Jerozolimskie 63